Her sene olduğu gibi bu senede 2019 yeni ürünler ve yeni indirimler ile kapıyı çalıyor. Ülkemizin geçtiği bu zor durumlarda doların artması ile birlikte bir çok firma büyük hata sonucu reklamında kısıtlamaya gitti. Bizde bunun farkında olarak zam konusunda bütçe aşımı olmadan ve her firmayı buna davet ederek çalışıyoruz. Yeni çıkan fiyat listemiz ile birlikte 2019 promosyon ürünleri hazır!

Promosyon Ürünleri

2019 promosyon ürünleriEğer sizinde onlarca firmanız var ancak bütçeniz kısıtlı ise en iyi fiyat garantili bu promosyonları satın alabilirsiniz. Promosyon ürünleri sizin için bir çok getiri sağlar. Örneğin müşterinizin gözünde marka değerinizi arttırır. Akılda kalıcılığı sağlar ve sürekli elinin altında kullandığı bir ürününüz olur ve sizi sürekli diri tutar. Aynı zamanda ise sürekli müşterileriniz için ufak jestler yapmanızı sağlar ve müşteri ilişkilerinizi kuvvetlendirir.

Promosyon ürünleri içinde her sene olduğu gibi bu sene de güncellenmiş tarihli promosyon ajanda ürünleri mevcut. Ağırlıkta yerli ürün olarak tercih ettiğimiz bu promosyon ürünleri ajanda, saat, takvim gibi 2019 promosyon ürünleri şeklinde raflarımızda yerini aldı.

Eğer mağazanız veya şirketiniz Ankara dışında ise hemen üzülmeyin. Özel anlaşmalarımız ile en uygun fiyatlar ile kargo ücretini size çok fazla yansıtmadan gönderiyoruz.

Yurt Dışında 2019 Promosyon Ürünleri

Geçen sene Almanya başta olmaz üzere bir çok avrupa ülkesine gerek gurbetçilerimiz gerek ise yurt dışından müşterilerimize ürünlerimizi gönderdik. Tüm bu ürünlerin fotoğraflarını görmek için Facebook adresimize girebilirsiniz. Aynı zamanda ise artan dolar döviz kurunu sizlere yansıtmamak için sabitledik. Çok yüksek bir değişim olmadığı sürece veya yerli üretimi tercih ettiğiniz sürece hiç bir şekilde bu artan döviz kurları sizleri etkileyemeyez.

Yeni tasarımımız 2019 promosyon ürünleri kataloğumuza göz atarak sizde kararınızı verin. Unutmayın durağan ekonomilerde reklama bütçe ayıran firmalar daima krizi en az riskle atlatan firmalardır.

Eğer hala karar veremediyseniz 2019 promosyon ürünleri için sizleri bekleyen müşteri temsilcilerimizi arayabilir ve müşteri portföyünüzden bahsederek sizin için en uygun ürünü tercih edebilirsiniz.

Baskı Seçenekleri

Üstelik yine piyasada bulunan en uygun baskı seçenekleri ile lazer baskı, sıcak baskı en kısa sürede teslim ediyoruz.

Geçen senelerde sıkıntısını çok yaşadığımız baskı konusunda makine parkurumuzu arttırdık ve sizler için promosyon ürünleri çeşidini arttırarak uygun fiyat ve hızlı teslimatı göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı şekillendirdik.

Geçen seneden bir çok ürün ise 2019 promosyon ürünlerine göre şekillendi.

Örneğin promosyon takvim, promosyon kalem, promosyon saat, promosyon ajanda ve promosyon defter gibi bir çok ürünümüz güncel halleri raflarımızda.