Ankara Matbaa Firmaları

Ankara matbaa firmaları merkezli z0r.net, yeni makine parkuru ve matbaa çeşidi ürünleri ve uygun fiyat garantisi ile hizmet veriyor. Öncelikle bu güne kadar almış olduğunuz basım ve tasarım işlemlerini aklınızdan çıkarın. Çünkü Ankara matbaa olarak bildiklerinizi unutturmaya geliyoruz. Bizim kalitemizi firmalarına da yansıtmak isteyen ofis yöneticileri ve bireysel müşteriler ile birçok çalışma gerçekleştirdik. Söz verdiğimiz gibi en kısa süre içerisinde matbaa baskı ürünlerinizi hazırlayarak siz değerli müşterilerimize teslim ettik.

Hizmetlerimizde edindiğimiz ilk hedefimiz %100 kaliteli baskı kalitesine ulaşmaktır. Bu hedefimizi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmek için de tam otomatik ayarlı teknolojik makinelerimiz ile birlikte baskı çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında matbaa Ankara sektörü hakkında bilgi sahibi olan ekibimiz ile birleşen bu makinelerimiz, gerçekten oldukça başarılı sonuçlar ortaya koyuyor. Siz de bir tık daha iyisi için, Ankara matbaa firmaları sektörünün lideri z0r.net’i seçin!

Matbaa Baskı Çeşitleri

ankara matbaa firmalarıEğer baskı yaptığımız ürünlerin listesini görmek isterseniz matbaa sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Aşağı alanda Ankara matbaa firmaları olarak baskı hizmeti verdiğimiz matbaa ürünlerini görebilirsiniz;

Fatura Baskı Ankara : (Fatura, İrsaliyeli Fatura) Maliye anlaşmalı matbaa olarak faturalarınızı en az 5 cilt olacak şekilde, gerek sürekli form baskı gerek ise A4 – A5 boyutunda ve yazıcıdan çıktı alabilecek formatta baskı yapabiliyoruz. Otokopoli fatura baskı ile de plasiyerler veya pazarlamacı ekibiniz için el ile fatura yazımı imkanı sunuyoruz.

Katalog Baskı Ankara : Standart fiyatlarımız ile birlikte firmanıza özel tasarım ve özel baskı formatı ile farkınızı ortaya koyun. Katalog günümüzde hala revaçta olan ve özellikle inşaat sektöründe ki firmaların referans kullanımı için tercih edilen katalog baskı ürünü için kaliteli baskıyı uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Kartvizit Baskı Ankara : Bir firmanın olmazsa olmazı ve kurumsal yüzü olarak kartvizit baskı fiyatları için bizi arayın. İster standart uygun fiyatlı isterseniz tamamen firmanıza özel PVC kartvizit, plastik kartvizit çeşitleri ile kurumsallığınıza ön plana alın.

Örnek : https://aktuelhaber.org gibi bir haber ajansınız var ise kartvizit sizin kimliğinizdir. Bu yüzden standart kartvizit baskılardan daha çok plastik kartvizit baskı yaptırmanızı öneririz.

Defter Baskı Ankara : Eğer sürekli notlarla işiniz varsa veya personelleriniz iş ile alakalı sürekli notlar alıyorsa, müşteri portföyünüz mimarlık gibi bir iş dalınıda içeriyorsa hem müşterileriniz hemde firmanız için kendi markanızla defter baskı satın alın. Bu sayede marka değerinizi yüceltin.

Broşür Baskı Ankara : İngilizce adı “Face to Face”, Türkçe adı ise yüz yüze olan en etkili reklam biçimi broşürdür. Günümüz de ise hala etkili kullanımı ile göz doldurur. 1000’lik, 5000’lik, 10.000’lik ve eğer ihtiyacınız az ise 100’lük ve 500’lük standart paket fiyatları ile z0r.net firmasını tercih edebilirsiniz.

Diğer Baskı Çeşitleri

Tüm baskı hizmetlerimizin yanında Ankara merkezli cepli dosya baskı, ajanda baskı, davetiye baskı, sertifika baskı, zarf baskı gibi ürünler ile alakalı ayrıntılı bilgi için 0312 440 2 441 no’lu numaramızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Dipnot: Tüm baskı hizmetlerimiz de grafik tasarım, kreatif ekibimiz ile birlikte tamamen ücretsizdir!

Ankara geneli maliye anlaşmalı matbaa Ankara firmamız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Özellikle artan dolar kuru ile birlikte, yükselen fiyatlardan muzdarip ise sabit dolar kuru fiyatlarımızdan yararlanın.

Ankara matbaa ile çalışmak isterseniz bir telefon kadar uzağındayız.